Holdplan

 
Uge 02
 
Torsdag d. 11-01-2018
09:00 - 10:20 Yoga Hensyn v/Trine ---> Salen
09:30 - 10:00 Babysvømning v/Marianne <--- Svømmehal (ø)
10:00 - 10:30 Babysvømning v/Katrine <--- Svømmehal (ø)
10:45 - 11:30 Træning for mor v/Katrine ---> Aktivitets sal
11:30 - 12:15 Træning for mor v/Katrine ---> Aktivitets sal
16:00 - 17:30 Gymnastik ---> Salen  
17:00 - 17:50 Træning med bold v/Katrine ---> Aktivitets sal
18:00 - 18:50 Mave, balle, lår v/Arek ---> Aktivitets sal
19:00 - 19:50 Cross Fitness v/Arek ---> Aktivitets sal
 
Fredag d. 12-01-2018
16:00 - 17:30 Gymnastik ---> Salen  
16:30 - 17:30 Spinning v/Jesper ---> Indoor Cycling
 
Lørdag d. 13-01-2018
09:00 - 10:00 Trille trolde håndbold ---> Aktivitets sal  
09:00 - 16:00 Columna - kursus ---> Salen  
 
Søndag d. 14-01-2018
08:00 - 10:30 Tri-Træning (Kun for Tri-abonnementer) ---> Indoor Cycling
 
Uge 03
 
Mandag d. 15-01-2018
17:00 - 17:50 Bodytoning v/Rikke ---> Aktivitets sal
18:00 - 18:50 Puls & Power v/Arek ---> Aktivitets sal
18:00 - 19:00 Spinning v/Rikke L ---> Indoor Cycling
18:00 - 19:20 Yoga v/Trine <--- Lilla mødelokale
19:00 - 19:50 Rigtige Mænd v/Arek ---> Aktivitets sal
 
Tirsdag d. 16-01-2018
16:00 - 21:00 Gymnastik ---> Salen  
16:30 - 17:50 Yoga v/Katrine <--- Lilla mødelokale
17:00 - 17:50 Bodytoning v/Tanja ---> Aktivitets sal
18:00 - 18:50 Fedtdræber v/Line ---> Aktivitets sal
18:00 - 19:00 Spinning v/Katrine ---> Indoor Cycling
18:00 - 19:20 Yoga v/Anja <--- Lilla mødelokale
19:00 - 19:50 Puls & Power ---> Aktivitets sal
20:00 - 20:50 Mave, balle, lår v/Line ---> Aktivitets sal
 
Onsdag d. 17-01-2018
15:00 - 16:00 Rytmisk gymnastik - 1 v/Sonja Brix ---> Aktivitets sal  
16:00 - 17:00 Rytmisk gymnastik - 2 v/Sonja Brix ---> Aktivitets sal  
16:00 - 18:30 Gymnastik ---> Salen  
18:00 - 18:50 Stærk Core v/Arek ---> Aktivitets sal
18:00 - 19:00 Spinning v/Jesper ---> Indoor Cycling
19:00 - 19:50 Rigtige Mænd v/Arek ---> Aktivitets sal
19:00 - 19:50 Cross Dance v/Tanja ---> Salen
 
Torsdag d. 18-01-2018
09:00 - 10:20 Yoga Hensyn v/Trine ---> Salen
09:30 - 10:00 Babysvømning v/Marianne <--- Svømmehal (ø)
10:00 - 10:30 Babysvømning v/Katrine <--- Svømmehal (ø)
10:45 - 11:30 Træning for mor v/Katrine ---> Aktivitets sal
11:30 - 12:15 Træning for mor v/Katrine ---> Aktivitets sal
16:00 - 17:30 Gymnastik ---> Salen  
17:00 - 17:50 Træning med bold v/Katrine ---> Aktivitets sal
18:00 - 18:50 Mave, balle, lår v/Arek ---> Aktivitets sal
19:00 - 19:50 Cross Fitness v/Arek ---> Aktivitets sal
 
Fredag d. 19-01-2018
16:00 - 17:30 Gymnastik ---> Salen  
16:30 - 17:30 Spinning v/Rikke G ---> Indoor Cycling
 
Søndag d. 21-01-2018
08:00 - 10:30 Tri-Træning (Kun for Tri-abonnementer) ---> Indoor Cycling
09:00 - 17:00 DGI-spring hold ---> Salen  
 
Uge 04
 
Mandag d. 22-01-2018
17:00 - 17:50 Bodytoning v/Rikke ---> Aktivitets sal
18:00 - 18:50 Puls & Power v/Arek ---> Aktivitets sal
18:00 - 19:00 Spinning v/Rikke L ---> Indoor Cycling
18:00 - 19:20 Yoga v/Trine <--- Lilla mødelokale
19:00 - 19:50 Rigtige Mænd v/Arek ---> Aktivitets sal
 
Tirsdag d. 23-01-2018
16:00 - 21:00 Gymnastik ---> Salen  
16:30 - 17:50 Yoga v/Katrine <--- Lilla mødelokale
17:00 - 17:50 Bodytoning v/Tanja ---> Aktivitets sal
18:00 - 18:50 Fedtdræber v/Line ---> Aktivitets sal
18:00 - 19:00 Spinning v/Rikke L ---> Indoor Cycling
18:00 - 19:20 Yoga v/Katrine <--- Lilla mødelokale
19:00 - 19:50 Puls & Power ---> Aktivitets sal
20:00 - 20:50 Mave, balle, lår v/Line ---> Aktivitets sal
 
Onsdag d. 24-01-2018
16:00 - 18:30 Gymnastik ---> Salen  
18:00 - 18:50 Stærk Core v/Arek ---> Aktivitets sal
18:00 - 19:00 Spinning v/Rikke G ---> Indoor Cycling
19:00 - 19:50 Rigtige Mænd v/Arek ---> Aktivitets sal
19:00 - 19:50 Cross Dance v/Tanja ---> Salen
 
Torsdag d. 25-01-2018
09:00 - 10:20 Yoga Hensyn v/Trine ---> Salen
09:30 - 10:00 Babysvømning v/Marianne <--- Svømmehal (ø)
10:00 - 10:30 Babysvømning v/Katrine <--- Svømmehal (ø)
10:45 - 11:30 Træning for mor v/Katrine ---> Aktivitets sal
11:30 - 12:15 Træning for mor v/Katrine ---> Aktivitets sal
16:00 - 17:30 Gymnastik ---> Salen  
17:00 - 17:50 Træning med bold v/Katrine ---> Aktivitets sal
18:00 - 18:50 Mave, balle, lår v/Arek ---> Aktivitets sal
19:00 - 19:50 Cross Fitness v/Arek ---> Aktivitets sal
Til forside
Find os på Facebook
Alle er velkomne. Instruktør Trine Mahnkopf.
Den første mandag i hver måned fra kl. 11 - 12 byder Center Caféen på tarteletter og kaffe
Kom og prøv nogle af vores hold
TRÆN FRIT PÅ ALLE HOLD - med et måneds-abonnement
Torsdags-spisningen er så populær, at hvis du vil sikre dig din aftensmad, er det en rigtig god ide at forudbestille
Alle er velkomne. Instruktør Trine Mahnkopf.
Den første mandag i hver måned fra kl. 11 - 12 byder Center Caféen på tarteletter og kaffe
Kom og prøv nogle af vores hold
TRÆN FRIT PÅ ALLE HOLD - med et måneds-abonnement
Torsdags-spisningen er så populær, at hvis du vil sikre dig din aftensmad, er det en rigtig god ide at forudbestille
Alle er velkomne. Instruktør Trine Mahnkopf.
Den første mandag i hver måned fra kl. 11 - 12 byder Center Caféen på tarteletter og kaffe
Kom og prøv nogle af vores hold
TRÆN FRIT PÅ ALLE HOLD - med et måneds-abonnement
Torsdags-spisningen er så populær, at hvis du vil sikre dig din aftensmad, er det en rigtig god ide at forudbestille
Alle er velkomne. Instruktør Trine Mahnkopf.
Den første mandag i hver måned fra kl. 11 - 12 byder Center Caféen på tarteletter og kaffe
Kom og prøv nogle af vores hold
TRÆN FRIT PÅ ALLE HOLD - med et måneds-abonnement
Torsdags-spisningen er så populær, at hvis du vil sikre dig din aftensmad, er det en rigtig god ide at forudbestille
Alle er velkomne. Instruktør Trine Mahnkopf.
Den første mandag i hver måned fra kl. 11 - 12 byder Center Caféen på tarteletter og kaffe
Kom og prøv nogle af vores hold
TRÆN FRIT PÅ ALLE HOLD - med et måneds-abonnement
Torsdags-spisningen er så populær, at hvis du vil sikre dig din aftensmad, er det en rigtig god ide at forudbestille

Hornsyld Idrætscenter - Nørremarksvej 3 - 8783 Hornsyld - Tlf. 75 68 72 11  - post@hicenter.dk - CVR. nr.: 84576611